אנחנו קבוצת הרובוטיקה The Spikes מתיכון "עתיד - תיכון למדעים לוד", חלק מארגון FIRST, ארגון המעורר השראה בקרב ילדים ובני נוער לעסוק במדע וטכנולוגיה. אנחנו מתכננים, בונים ומתכנתים רובוט שיכול לבצע מגוון משימות ולהתחרות בתחרויות בהתאם לדרישות האתגר השנתי.

 

כדי להגשים את חזון FIRST אנו עובדים על פיתוח פרויקטים המפיצים מדע וטכנולוגיה לקהילות שונות בעירנו, לבתי ספר ערביים, לעוברי אורח ולילדים עם צרכים מיוחדים. אנחנו מפעילים מרכז למידה אליו מגיעים תלמידי יסודי מלוד על מנת לקבל עזרה בשיעורי הבית, אנחנו עורכים את כנס LIGHT, כנס להעצמה נשית שמטרתו לגרום לנשים ונערות לעסוק במדע וטכנולוגיה. אנחנו מזמינים מרצות צעירות העוסקות בתחומים אלו לספר על כך.

עבודתנו הקהילתית מוערכת ומוכרת גם בארגון FIRST, זכינו שנה שנייה ברציפות, בפרס הchairman's- אחד הפרסים היוקרתיים בארגון, על פעילות והשפעה בקהילה. 

 

מלבד עבודתנו בקהילה, כל שנה אנחנו בונים רובוט בהתאם לדרישות האתגר, שבהמשך מתחרה ברובוטים אחרים. העיסוק הרב שלנו בטכנולוגיה בזמן בניית הרובוט מאפשר לנו ללמוד נושאים שאינם קשורים כלל לתוכנית הלימודים.

 

אנחנו, כמו כל ארגון FIRST, מסתמכים על ספונסרים ותורמים על מנת לכסות עלות שנתית של כ200,000 שקלים, לבניית הרובוט ולפעילות קהילתית.

השנה, לאור משבר הקורונה, תורמים רבים לא יוכלו לעזור לנו ואנו חוששים לעתיד הקבוצה והפרוייקטים שלנו. 

כרגע חסרים לנו כ70% מהעלות השנתית של תחזוקת הקבוצה.

עלות חלקי הרובוט מגיעה לעד כדי 60,000 שקלים בשנה. והרישום לתחרויות לעד ₪52,000 נוספים. מימון הפרויקטים שלנו אינו זול גם הוא ועלותם מגיעה 65,000 שקלים כל שנה ועלות תחזוק הקבוצה לעוד כ₪20,000.

תרומתכם הנדיבה תאפשר לנו להמשיך ולהפיץ מדע וטכנולוגיה ולבנות רובוט מנצח. אם תרצו, נוכל גם לעדכן אתכם כיצד בדיוק תרומתכם עזרה לנו ולקהילה, ותוכלו לקבל עדכונים על פעילותנו לאורך השנה. ואם תרצו לקבל פרטים נוספים אודות השימוש שלנו בתרומות והניהול הפיננסי שלנו אתם יכולים לפנות אלינו כאן.

donateButton100px.png
Screen Shot 2020-07-13 at 13.06.07.png

לחצו על תרשים העוגה כדי לצפות בפירוט מדויק של כלל העלויות

© 2006-2020 by The Spikes #2212.

  • Our Facebook page
  • Instagram
  • YouTube
  • Our team on Blue Alliance